Рус
Добавьте товары в желания
0

Влагомер зерна Farmpro

Артикул VZ80000003
В наличии
16 800 грн
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
%
Войти для отображения накопительной скидки
Быстрый заказ

           Вологомір зерна Farmpro - пвысокоточный вимірювач вологості в польових умовах, забезпечений вбудованими жорнами, для розмелу проби, що дозволяє отримати гомогенизированый зразок і підвищити точність вимірювання до 0.25%. Вологомір для зерна активно використовується практично круглий рік - на етапі визначення часу збирання врожаю, при закладанні зернових на зберігання, а також при періодичному контролі вмісту вологи.

           Вологомір зерна Farmpro забезпечений унікальною вбудованої розмельне камерою, виготовленої з оцинкованої сталі і корпус з ударостійкого ABS пластику. Міцна конструкція дозволяє покласти пристрій в сумку, скриньку і відправитися для проведення замірів на найдальші поля. Вигідна відмінність - енергонезалежність, що дозволяє протягом світлового дня об'їхати навіть на велосипеді безліч посівних площ і провести оперативні виміри. Не потрібно громіздке і дороге обладнання: лабораторний сушильний шафа, ваги, посуд і безліч аксесуарів. А саме основне - це економія часу, адже це самий головний ресурс в динамічному зерновому бізнесі. Засипав зразок, вибрав потрібну калібрування і на екрані вологомір для зерна покаже розраховані сучасною електронікою цифри. На все йде 1 хвилина !
Вологомір зерна Farmpro можна використовувати як в приміщеннях (зерносховищах), так і на вулиці (поле або відкритий струм). Доброзичливий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, русифіковане меню на дисплеї, заводські калібрування на більшість популярних комерційних культур, автоматична температурна компенсація та підрахунок середнього значення роблять заміри легкими і комфортними.

           Характеристики:

Тип

переносний

Метод вимірювання

електропровідність

Діапазон вологості в залежності від культури

від 5 до 50%

Точність

±0.25%

Збіжність

0.1%

Кількість калібрувань

16

Коригування калібрувань

так

Підрахунок середнього арифметичного

так

Температурна компенсація

автоматична

Вага разом з кейсом

1.9 кг

Габаритні розміри

21×7.5×7.5 см

Батарея

9 V

Дисплей

LCD

Робочий діапазон (температура навколишнього середовища)

від 0 до 50 ºC

Країна виробник

Данія

Якщо Ви раніше не працювали з цією моделлю, врахуйте, що за рахунок пари досить важких подрібнювачів, центр тяжкості Farmpro зміщений у бік розмельне камери. рекомендуємо не тримати прилад за край, а ближче до середини. Це забезпечить балансування та убезпечить від падіння. Жорна являють собою дві круглі площині з нанесеними ребристими насічками. Можна зауважити, що верхня дробарка з'єднується з пружинами. Це частина важливого механізму, що виконує функцію ущільнення проби для заданої культури. З кожним обертом кришки, зростає тиск на шар зерна. Це підготовча і необхідна операція, що жорна виконали свою роботу. Якщо камера буде заповнена не повністю, або кришка "не докручена", не буде досягнутий рівень гомогенізації при дробленні і результати можуть бути перекручені.

 1. Акуратно очистіть ємність пензликом від залишків попередніх тестів. Приділіть увагу цієї нескладної процедури, особливо, якщо до цього досліджувався зерно іншої культури. Зробіть включення натисканням кнопки ON/TEST. Вологомір зерна висвітить слово "Фармпро", протестує заряд акумуляторної батареї. Використовуйте стрілки для вибору калібрування.
 2. Підготуйте пробу. Прослідкуйте, щоб в досліджуваний зразок не потрапив сміття, солома, дрібні камінчики, частки ґрунту і бруд. Кількість відміряють мірним чашкою. Засипте в дробарку.
 3. Закручуйте кришку. Зусилля за рахунок пружин буде поступово збільшуватися і стислий зразок опиниться між двома подрібнювачами. Запустіть процес тестування кнопкою ON/TEST.
 4. На дисплеї відобразиться:
  • поточний відсоток вологи;
  • середній результат декількох вимірів;
  • назва та номер обраної калібрування.
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить

Самовивоз з нашего магазина — бесплатно
Новой почтой по Украине  — 35 грн.
Курьером к двери по Киеву — 40 грн.

 • Наличными при получении
 • Кредитной картой
 • Оплата по реквизитам на счет
 • Оплата частями от ПриватБанк

Гарантия от производителя 12 месяцев

Наверх