Компанія ТОВ Гардарика Трес (Gardarika Tres LLC) - виробник і дистриб'ютор агро обладнання, займається системами точного землеробства та інтегрує новітні технології в аграрний сектор з 2014 року.

З початку воєнних дій компанія займає активну соціальну позицію та стала флагманом проєкт з гуманітарного розмінування та налаштування безпечної праці на полях забруднених боєприпасами

 

Головна місія компанії Гардарика Трес - забезпечення сільськогосподарського сектора технологіями, комплексними інноваційними рішеннями, новітнім обладнанням для забезпечення максимальної ефективності фермерських господарств та врожайності Українських земель.

З 2016 року компанія забезпечує агроринок Зерновими аераторами та транспортерами зерна. Вже понад 2000 господарств придбали та користується обладнанням українського виробництва, яке по своїм показникам перевищує імпортні аналоги.

Компанія має свій сервісний центр по роботі АГРО обладнанням, надає гарантійний та післягарантійний ремонт.

Гардаріка трес відкрита для партнерства, метою якого є забезпечення аграріїв українським обладнанням високого рівня за доступною ціною.